Wijnhandel Moreau
Van Heutszlaan 27
6711 KK  Ede

Tel. 06-20602255
info@wijnhandelmoreau.nl

KvK: 56213034

Bank NL43 INGB 0748622160
tnv. F. Morauw

Wij verkopen geen alcohol aan personen jonger dan 18 jaar.

 

Selecteer een pagina

Welkom bij Wijnhandel Moreau

Bodegas Cristo de la Vega La Mancha 2024 Marqués de Castilla Tinto

la mancha 2024 marques de castilla tinto

Bodegas Cristo de la Vega La Mancha 2024 Marqués de Castilla Tinto

7.45

Bodega Cristo de la Vega ligt vlakbij Toledo, midden in het hart van la Mancha, één van de grootste wijngebieden ter wereld. Opgericht in 1955 is dit een van de belangrijkste coöperaties in deze streek. Een bedrijf met veel kennis en traditie.

Cuvée Marqués de Castilla Tinto 2024 is een blend van Tempranillo, Syrah en Merlot, zonder opsmuk. Geen houtsnippers maar een lekker oprecht glas rood, op het fruit. Mooi kersrode kleur. In de geur rijp, rood en zwart fruit. (braam, framboos, kersen). In de mond sappig en op het fruit met bramen en cassis, lichte kruidigheid en goede vulling. Soepel en zacht. Goed èn betaalbaar!

Breed inzetbare wijn: als aperitief, op feestjes, bij tapas, pasta en pizza, rijst-, groente- en vleesgerechten, kaas, BBQ. In de zomer licht gekoeld serveren.

Producent: Bodegas Cristo de la Vega
Wijn: La Mancha 2024 Marqués de Castilla Tinto
Kleur: rood
Druiven: 70%Tempranillo, Syrah en Merlot
Karakter: fris, sappig en fruitig rood zonder opsmuk
Vinificatie: in rvs, geen houtlagering
Drinken: nu – 2027
Bij aperitief, tapas, pasta en pizza. rijst, groente- en vleesgerechten (BBQ)
Alc: 12.5%
Prijs per fles: €7.45
doosinhoud: 6

Wijnen per land